czwartek, 14 maja 2015

Witamina D3 i K2, kontra zaćma


Kobieta w wieku 55 lat, mieszkająca na Dolnym Śląsku, zauważa, że ma problem z oczami. Okazuje się, że to zaćma i niezbędna jest operacja. Dowiaduje się i decyduje w międzyczasie na zastosowanie witaminy D3 i K2. Jest połowa marca 2015 roku. Kobieta ta zaczyna stosowanie suplementów, początkowo w małych ilościach po kilka kropli dziennie. Mija półtora miesiąca i po namowie Pewnego Człowieka, zaczyna stosować odpowiednie dawki witaminy D3 i K2, rzędu kilkudziesięciu tysięcy IU (jednostek międzynarodowych) dziennie, witaminy D3 i kilkuset mcg (mikrogram) witaminy K2, w proporcji 200 mcg wit. K2 na każde 10.000 IU wit. D3. 


Po około dziesięciu dniach do dwóch tygodni, "ludzkich dawek" wit. D3 i K2, zaczynają się dziać bardzo dobre rzeczy. Okazuje się, że operacja na zaćmę jest już niepotrzebna, ponieważ ta kobieta zaczęła dobrze widzieć.

Takie są efekty stosowania odpowiednich dawek, w odpowiednich proporcjach witaminy D3 i K2, to nie cuda tylko odpowiednie uzupełnienie niedoboru niezbędnych dla zdrowia i życia człowieka witamin.


 Zaćma czyli częściowe lub całkowite zmętnienie soczewki oka, została pokonana. Witamina D3 i K2 spowodowały usuniecie zmętnienia czyli zwapnienia w soczewce oka wyżej opisanej kobiety.

3 komentarze:

 1. No niestety nic nie uleczy zaćmy. ;c Pozostaje jedynie operacja. Nie ma co czekać, więc dla mamy szukamy dobrej kliniki prywatnej. Dużo osób polecam udać się do Czech do Alfa-Vision http://alfavision-zacma.pl/. Chyba tam pojedziemy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, bardzo ciężko jest uleczyć zaćmę.
  Sytuacja opisana w artykule dotyczy początków zaćmy a witamina D3 i K2 MK7 jest tylko jednym z elementów suplementacji. Przede wszystkim kobieta całkowicie zmieniła dietę na bogatą w bardzo dobre tłuszcze m.in. olej lniany i pozbawioną glutenu. Dodatkowo była stosowana witamina C i sok z młodej trawy jęczmiennej i wiele innych suplementów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za porady. Przekażę mamie i skonsultujemy to z lekarzem. Mam nadzieję, że jej to pomoże. :)

   Usuń